Kryty prahů pro vozy Volkswagen GOLF III.
č.v. 334100 pro třídveřovou karoserii
č.v. 334101 pro pětidveřovou karoserii

Výrobce:
Fa TOPPLAST, Lázně Libverda 207, 463 62 Hejnice, tel. 482322550, fax 482322825


Technický popis
Kryty prahů jsou určeny pro vozy Volkswagen GOLF III.  a jeho modifikace. Jsou vyrobeny vakuovou technologií  tvarového lisování umělých hmot z materiálu ABS. Tím je  zaručena kvalita výrobku a dlouhá životnost.
Kryty zlepší estetiku Vašeho vozu. Chrání prahy proti  mechanickému poškození odletujícími kameny, proto není  potřeba montovat zástěrky předních kol (nelze montovat  kryty a originální zástěrky předních kol společně).  Kryty lze povrchově upravit do barvy vozu.
Odbornou montáž v České republice provádí výrobce.


Návod k montáži
Prahy na vozidle řádně očistíme a odmastíme. Na  vnitřní hranu krytu (v místech styku s prahem) naneseme  přiměřenou vrstvu tmelu EGOSILIKON 300 OXIM. Kryt  přiložíme na práh a vhodným způsobem zajistíme v poloze.
V zadní části krytu vložíme příchytku za lem prahu  a současně s krytem provrtáme dva otvory o průměru 3 mm  (nepoškodit lem prahu) a spojíme dvěma šrouby F 3.9x9.5  a v přední části krytu tento úkon opakujeme. Shodným  způsobem připevníme i druhý kryt, otřeme přebytečný tmel  a ponecháme vozidlo v klidu po dobu vytvrdnutí tmelu  (24 hodin).


Obsah:                   1 ks kryt prahu levý
                                1 ks kryt prahu pravý
                                4 ks příchytka
                                8 ks šroub F 3.9x9.5


 Výrobek je shodný s typem schváleným MDSČR pod číslem  schválení 1657.
Přejeme Vám spokojenost s výrobky firmy T O P P L A S T.