Lemy blatníků pro vozy SEAT  č.v. 339 220
pro vozy Leon od r.v. 2000 a Toledo od r.v.1999


Výrobce:
Fa TOPPLAST, Lázně Libverda 207, 463 62 Hejnice, tel.482322550,fax 482322825


Technický popis
Lemy blatníků jsou určeny pro vozy SEAT Leon a Toledo. Jsou  vyrobeny vakuovou technologií tvarového lisování umělých  hmot z materiálu ABS. Tím je zaručena kvalita a dlouhá  životnost výrobku.
Lemy chrání hrany blatníků před poškozením  odletujícími kameny, zlepší estetiku Vašeho vozu.
Lemy lze povrchově upravit do barvy vozu.
Doporučujeme montovat lemy společně s kryty prahů  č.v.339100.
Odbornou montáž v České republice provádí výrobce.


Návod k montáži
Montáž zadních lemů: hranu blatníku řádně očistíme  a odmastíme. Na vnitřní hranu lemu u každé příchytky  naneseme silnější vrstvu tmelu EGOSILICON 300 OXIM. Lem  přiložíme na okraj blatníku. Postupně u každé příchytky  napružíme, zahákneme za hranu blatníku a usadíme.  Přebytečný tmel otřeme.
Montáž předních lemů: nejprve uvolníme šrouby  připevňující plastový podběh ke hraně blatníku. Hranu  blatníku řádně očistíme a odmastíme. Na vnitřní hranu  lemu u každé příchytky naneseme silnější vrstvu tmelu  EGOSILICON 300 OXIM. Lem přiložíme na okraj blatníku  a příchytky zasuneme pod hlavy uvolněných šroubů.  Postupně u každé příchytky lem napružíme a dotáhneme  šroub. Přebytečný tmel otřeme.
Pak ponecháme vozidlo v klidu po dobu vytvrdnutí  tmelu (24 hodin).


Upozornění
V případě poškození výrobku je možný vznik ostrých  hran nebo výčnělků a proto je nutná jeho okamžitá  výměna, nebo demontáž. Rozsah poškození konzultujte                s výrobcem.
Obsah:         4 ks lemů(sada)
Výrobek je shodný s typem schváleným MDSČR pod číslem  schválení 1657.


Přejeme Vám spokojenost s výrobky firmy T O P P L A S T.