Kryty prahů pro vozy ŠKODA OCTAVIA II. č.v. 342 100


Výrobce:
Fa TOPPLAST, Lázně Libverda 207, 463 62  Hejnice,  tel. 482322550, fax 482322825

Technický popis,

Kryty prahů jsou určeny pro vozy ŠKODA OCTAVIA II a jeho modifikace. Jsou vyrobeny vakuovou technologií  tvarového lisování umělých hmot z materiálu ABS. Tím je  zaručena kvalita výrobku a dlouhá životnost.
Kryty zlepší estetiku Vašeho vozu. Chrání prahy proti  mechanickému poškození odletujícími kameny.  Kryty lze povrchově upravit do barvy vozu.
Odbornou montáž v České republice provádí výrobce.

Návod k montáži

Demontujeme šroub připevňující přední podběh u prahu. Při otevřených dveřích nasadíme kryt prahu na vozidlo, vzadu zahákneme za lem blatníku. V předu přiložíme pod podběh zkontrolujeme přesnost otvoru pro šroub, usazení na vozidle a kryt demontujeme.
Prahy na vozidle řádně očistíme a odmastíme. Na  vnitřní hranu krytu (v místech styku s prahem) naneseme  přiměřenou vrstvu tmelu (např. EGOSILIKON 300 OXIM). Kryt  přiložíme na práh již vyzkoušeným postupem a lepicí páskou zajistíme v přesné poloze. Otřeme přebytečný tmel a ponecháme vozidlo  v klidu po dobu vytvrdnutí tmelu (24 hodin) při teplotě +5 až +40°C.

Upozornění

V případě poškození výrobku je možný vznik ostrých  hran nebo výčnělků a proto je nutná jeho okamžitá  výměna, nebo demontáž. Rozsah poškození konzultujte                   s výrobcem.
Obsah:             1 ks kryt prahu levý
                         1 ks kryt prahu pravý

                        
Přejeme Vám spokojenost s výrobky firmy T O P P L A S T.