Spoiler pátých dveří (křídlo) č.v. 342 280

pro vozy Škoda Octavia II

Výrobce:

 Fa TOPPLAST, Lázně Libverda 207, 46362 Hejnice,tel. 482 322 550

Technický popis

Výrobek lze snadno brousit, pouhou úpravou dosedacích ploch jej lze připasovat na rozměrově odpovídající vozy. To z něj dělá výrobek univerzální.
Spoiler je určen pro vozy Škoda Octavia II. Je vyroben z PUR materiálu. Tím je  zaručena kvalita a dlouhá životnost výrobku. Lze jej  povrchově upravit do barvy vozu.
Tento výrobek zlepší estetiku Vašeho vozu a vytváří odtrhovou hranu.
Výrobek lze namontovat svépomocí podle pokynů v montážním návodu. Výrobce neodpovídá za škody způsobené špatnou, nebo nekvalitní montáží. Odbornou montáž v České republice provádí výrobce.

Návod k montáži

Zadní spoiler nejprve usadíme na víko zavazadlového  prostoru a označíme si dosedací plochu na víku. Styčné  plochy spoileru zdrsníme, řádně očistíme a odmastíme.  Dosedací plochy na autě rovněž řádně očistíme  a odmastíme. Na styčnou plochu spoileru naneseme  dostatečnou vrstvu tmelu EMFIMASTIC PU50, nebo EGOSILICON 300 OXIM. Spoiler  přiložíme na víko, usadíme, popř. zatížíme nebo  zajistíme lepící páskou. Otřeme přebytečný tmel  a ponecháme vozidlo v klidu po dobu vytvrdnutí tmelu  (minimálně 24 hodin). K úplnému vyzrání a maximální  pevnosti tmelu dojde za 10 až 12 dní.

Upozornění

Spoiler není určen k otevírání a zavírání víka  zavazadlového prostoru, k opírání při tlačení vozu  a podobně.
V případě poškození výrobku je možný vznik ostrých  hran nebo výčnělků a proto je nutná jeho okamžitá  výměna, nebo demontáž. Rozsah poškození konzultujte  s výrobcem.

Obsah: 1 ks křídlo

Výrobek je shodný s typem schváleným MDČR pod číslem  schválení 1657.

Přejeme Vám spokojenost s výrobky firmy   T O P P L A S T.