Kryty prahů pro vozy ŠKODA Roomster č.v. 343 100

Výrobce:
Fa TOPPLAST, Lázně Libverda 207, 463 62  Hejnice,  tel. 482322550, fax 482322825

Technický popis

Kryty prahů jsou určeny pro vozy ŠKODA Roomster. Jsou vyrobeny vakuovou technologií  tvarového lisování umělých hmot z materiálu ABS. Tím je zaručena kvalita výrobku a dlouhá životnost.
Kryty zlepší estetiku Vašeho vozu. Chrání prahy proti  mechanickému poškození odletujícími kameny. Kryty lze povrchově upravit do barvy vozu.
Odbornou montáž v České republice provádí výrobce.

Návod k montáži

Nejprve si vyzkoušíme nasazení všech čtyř krytů na prahy vozu (menší kryty jsou vpředu, větší vzadu!) a prohlédneme si místa dotyku. Prahy na vozidle i kryty řádně očistíme a odmastíme. Na  vnitřní hranu krytu (v místech styku s prahem) naneseme  přiměřenou vrstvu tmelu EMFIMASTIC PU50, nebo EGOSILIKON 300 OXIM. Kryt  přiložíme na práh již vyzkoušeným postupem a lepicí páskou zajistíme v přesné poloze. Otřeme přebytečný tmel a ponecháme vozidlo  v klidu po dobu vytvrdnutí tmelu (24 hodin) při teplotě +5 až +40°C. K úplnému vyzrání a maximální  pevnosti tmelu dojde za 10 až 12 dní.

Upozornění
V případě poškození výrobku je možný vznik ostrých  hran nebo výčnělků a proto je nutná jeho okamžitá  výměna, nebo demontáž. Rozsah poškození konzultujte s výrobcem.

Obsah:


Přejeme Vám spokojenost s výrobky firmy T O P P L A S T.